Mamytės, mylim jus iki mėnulio ir atgal!

Mamytės, mylim jus iki mėnulio ir atgal! 

Kiekvieną dieną, kiekvieną naktį Ji yra šalia… Tariant pirmą žodį, glostant pienės žiedą, žengiant pirmą žingsnį… Nedrąsiai atveriant naujos mokyklos duris ar siaučiant iš laimės išlaikius egzaminą, sutikus tikrą meilę – Ji yra šalia. Ką daro pargriuvęs ir skaudžiai užsigavęs mažylis? Bėga paguodos į mamos glėbį. Ko laukia nuliūdęs, piktas, nusivylęs, pasimetęs ar tiesiog įskaudintas paauglys? Mamos palaikančio žvilgsnio ir stipraus apkabinimo. Kaip elgiasi kiekvienas suaugęs žmogus, kai pasijunta atsidūręs padėtyje be išeities? Pirmiausia, mintyse, jis šaukiasi Mamos, net jei jos jau nebėra. Nes Mama – tai pats tikriausias stebuklas… 

Garsusis prancūzų rašytojas Onorė de Balzakas yra pasakęs: „Motinos širdis – tai bedugnė, kurios gilumoje visada atsiras atlaidumo“. Ta širdis tikrai neišmatuojama, nes joje telpa visas mūsų pasaulis su pakilimais ir nuosmukiais, atradimais ir praradimais, vargais ir džiaugsmais. 

Mamytės, mylim jus iki mėnulio ir atgal!

 Mielosios Mamos! Iš  visos širdies sveikiname Jus su Mamyčių diena! Linkime Jums daug daug sveikatos, stiprybės. Besirūpindamos mumis nepamirškite savęs! Svajokite ir pildykite savo norus. Tegul Jūsų gyvenimas bus gražus kaip žydintys sodai ir gaivus kaip pavasarinis vėjas! Būkit ir savo išmintimi visada džiuginkit mus!  

Mamytės, mylim jus iki mėnulio ir atgal!

„Varnų sala“ – privati mokykla Vilniuje, atvira visiems! „Varniečiai“ sveikina visas Mamas!


Paskelbta