Dėlionių klubas

Kiekvieną trečiadienį, po pamokų, kviečiame jungtis prie dėlionių mėgėjų klubo. Technologijų kabinete (Baltupio g. 14) mūsų lauks dideli balti stalai, dideli langai ir puikus natūralus apšvietimas. Būtent to ir reikia geram laiko praleidimui prie sudėtingos dėlionės dėžutės.

Laikas: trečiadieniais, po pamokų, nuo 15.20 iki 17 val.

Nariai: visi norintys „Varnų salos“ gyventojai nuo 8 metų amžiaus.

Kaina – 16 Eur/mėn. Pirmas užsiėmimas – nemokamas.

Vieta: Technologijų klasė, 1 aukštas, Baltupio g. 14.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Dėlionių klubo privalumai

Streso mažinimas

Dėlionių rinkimas turi terapinį poveikį, leidžia pabėgti nuo kasdienių stresų. Atidus detalių derinimas skatina dėmesingumą ir padeda atsipalaiduoti. Tiesiog meditacija. Kitaip.

Smegenų stimuliavimas

Dėlionės lavina įvairius pažinimo įgūdžius, tokius kaip: modelio atpažinimas, erdvinis samprotavimas ir problemų sprendimas. Reguliariai užsiimdami šia veikla galime ilgai išlaikyti aštrų protą.

Socialiniai ryšiai

„Dėlionių klubas“ – puiki vieta susipažinimui su bendraamžiais, kuriuos vienija toks pats pomėgis. Užmezgam santykius, dalijamės patarimais ir gudrybėmis bei kuriam ilgalaikes draugystes.

Komandinis darbas ir bendradarbiavimas

Grupinis dėlionės rinkimas skatina bendradarbiavimą. Nariai gali sujungti savo jėgas ir įžvalgas, kad galėtų išspręsti sudėtingiausias užduotis.

Pasididžiavimo jausmas

Dėlionės, ypač sudėtingos, užbaigimas sukelia pasididžiavimo ir pasitenkinimo jausmus. Šie potyriai didina savigarbos ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Kūrybiškumas ir kantrybė

Dėlionės skatina kūrybišką mąstymą eksperimentuojant su įvairiais deriniais. Jos taip pat ugdo kantrybę ir atkaklumą, kai sprendžiame sudėtingas situacijas.

Gyvos pramogos

Pasaulyje, kuriame dominuoja ekranai ir skaitmeninė veikla internete, dėlionės leidžia atrasti gyvo bendravimo malonumą, skatina ir stiprina tikrą žmonių ryšį. Atsisveikinkim su besaikiu naršymu!

Mokymasis visą gyvenimą

Dėlionėse dažnai vaizduojami istoriniai objektai, garsūs meno kūriniai ir sudėtingi kraštovaizdžiai. Tokių dėlionių dėliojimas, tikėtina, sukels smalsumą ir paskatins klubo narius daugiau sužinoti apie pavaizduotas dalykus.

Asmeniniai iššūkiai

„Dėlionių klube“ dalyvausime teminiuose iššūkiuose, lenktyniausime nustatytame laiko intervale ar spręsime galvosūkius net užrištomis akimis, kad patirtume kuo daugiau įspūdžių!

„Dėlionių klubas“ yra daug daugiau nei atskirų detalių rinkimas į vientisą paveikslą. Tai bendruomenę buriantis ir vienijantis pomėgis. Įgyta patirtis daug svarbesnė nei baigtas paveikslas – tai bičiulystė, juokas ir prisiminimai, kuriuos išgyvename veikdami kartu. Taigi, ar esate pasirengę leistis į smegenų mankštos, atsipalaidavimo ir socialinių ryšių kelionę?

„Varnų sala“ – privati mokykla Vilniuje, atvira visiems! Tapk dėlionių klubo nariu!