Mūsų mokykloje kiekvienas „varnietis“ jaučiasi atsakingas už savo elgesį

Mūsų mokykloje kiekvienas „varnietis“ jaučiasi atsakingas už savo elgesį

Šių dienų moksleiviams turbūt sunku įsivaizduoti, kad jų tėvams ar seneliams mokykloje pertraukų metu būdavo draudžiama sėdėti, būriuotis, ramstyti sienas. Reikėdavo vaikščioti ratu, pagal laikrodžio rodyklę, griežtai po du. Vienas iš vaikų būdavo paskiriamas budinčiuoju ir turėdavo drausminti draugus bei „įdavinėti“ nusidėjėlius mokytojams. Kai kuriems aršiausiems maištininkams tekdavo ir direktoriaus kabineto slenkstį peržengti. Sakot, koks absurdas, tai žiauru! Taip. Bet tai vyko. Todėl dabar širdis dainuoja, kai matai mūsų „varniečius“ atokvėpio tarp pamokų metu klegančius, bėgiojančius ar tiesiog sutūpusius ant palangių jaukiems pokalbiams. Ech, kaip gera, kai visų jų veiduose šviečia laisvė… 

Mūsų mokykloje kiekvienas „varnietis“ jaučiasi atsakingas už savo elgesį

„Varnų sala“ – privati mokykla Vilniuje, atvira visiems! Čia kiekvienas jaučiasi atsakingas už savo elgesį. 

—————————————————————-

* Registruokitės į priešmokyklinio ir pradinio ugdymo (0-4) klases ir pagrindinio ugdymo (5-11) klases „Varnų sala“ privačioje mokykloje. 📬El. paštu: prieplauka@varnusala.lt ir ☎️ telefonu +370 606 68611.


Paskelbta